امروز: چهارشنبه، 29 خرداد 1398

توریسم تراول

سایت گردشگری ایران و جهان

02/2 1396

پیست اسکی تاریک دره در استان همدان در حال حاضر دارای ساختمان اداری و آموزشی – تله سی یژ به طول هزار و ششصد متر، مدرسه اسکی ، دستگاه پیست کوب ، تله اسکی و خدمات تفریحی و رفاهی است.
احداث پیست چمن شهر همدان در سال هزار و سیصد و نود کلنگ زنی شد و طول مسیر آن هزار و ششصد متر می‌باشد و در فاصله ده کیلومتری گنجنامه با اختلاف ارتفاع این بین فاصله شروع تا پایان حدود صد و چهل متر قرار گرفته است .مساحت این پیست حدود پنجاه هکتار می‌باشد.
وجود امکانات هتلینگ، آب و هوای مطبوع و سخت‌افزارهای مختلف در رشته‎های ورزشی امکان میزبانی همدان را فراهم کرده که است. همدان در سال‌های گذشته به عنوان برگزارکننده مسابقات ورزشی در سطوح ملی، بین‌المللی، آسیایی و حتی جهانی شناخته شده است.
این پیست پس از پیست‌های دیزین و شمشک در مقام سومین پیست کشور قرار گرفته است .
پیست چمن تاریک دره مساحتی حدود پنج هزار متر با امکانات تفریحی رفاهی مناسب می‌باشد که به محلی پر رونق برای گذراندن اوغات فراقت مخصوصا در فصل‌های گرم تبدیل شده است .
در این پیست بالابری قرار گرفته است که توانایی جابه جایی صد نفر در مسیری دو کیلومتر را داراست. همچنین دارای دستگاه تله سیژ می‌باشد که میتواند به پنجاه نفر از اسکی دوستان در هر مرحله خدمات ارائه دهد.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود